gallery/sk-250x127
gallery/2015-09-04_12-22-05_716

Nasze Biuro Rachunkowe posiada licencję Ministra Finansów- Certyfikat księgowego. Posiadamy również ubezpieczenie księgowego.

Nasze Biuro Rachunkowe oferuje kompleksową obsługę kadrowo-płacową, podatkową i księgową na zlecenie małych i średnich przedsiębiorstw, fundacji, stowarzyszeń oraz osób fizycznych, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą w dziedzinie rachunkowości i księgowości. Na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące w przepisach podatkowych i rachunkowych oraz nieustannie bierzemy udział w szkoleniach i w kursach, ponieważ zależy nam na profesjonalnej obsłudze Klienta z zachowaniem najwyższych standardów branżowych.

Jako doświadczona księgowa, na pierwszym miejscu stawiam Państwa zadowolenie i satysfakcję. Specjalizujemy się w pełnej i w uproszczonej księgowości. Na mocy udzielonego nam pełnomocnictwa, przejmujemy na siebie obowiązek kontaktu z urzędami i instytucjami państwowymi. Służymy doradztwem prawno- podatkowym. Oferujemy prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych. Naszą specjalizacją są ewidencja zryczałtowanego podatku dochodowego, ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych oraz ewidencja na potrzeby podatku VAT. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową oraz rozliczeniami z ZUS-em.

Sporządzamy deklaracje podatkowe VAT, CIT i PIT oraz składamy je w poszczególnym Urzędzie Skarbowym. Specjalizujemy się w sprawozdawczości finansowej i statystycznej. Pomagamy załatwić formalności związane z założeniem działalności gospodarczej oraz z wyborem odpowiedniej formy opodatkowania. Obsługujemy Klientów z miasta Warszawa i okolicznych miejscowości.

 

Co roku rośnie grono naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Dlaczego warto zlecić księgowość na zewnątrz ?
 

Jest TAŃSZA - nie wymaga zatrudnienia nowych pracowników, tworzenia działu księgowego, obsługi informatycznej, zakupu sprzętu komputerowego oraz specjalistycznego oprogramowania.

Jest BEZPIECZNIEJSZA - Właściciel jest odpowiedzialny za całą firmę, współpracując ze mną to ja biorę na siebie pełną odpowiedzialność za księgowość, naliczenie podatków, ZUS. Posiadam Licencję Ministra Finansów i jestem ubezpieczona w zakresie wykonywanych usług.

OSZCZĘDZASZ CZAS I JESTEŚ SPOKOJNIEJSZY – mogę odbierać dokumenty od Klienta, reprezentować przed Urzędem Skarbowym, ZUS i innymi instytucjami.